Misija grįsto strateginės komunikacijos valdymo tobulumo vertinimo modelio kūrimas (Podoktorantūros stažuotė)

Projekto Nr.: 09.3.3-LMT-K-712

Projekto pavadinimas: Misija grįsto strateginės komunikacijos valdymo tobulumo vertinimo modelio kūrimas

Projekto tikslas: Pakelti dr. Marianos Sueldo mokslinę kvalifikaciją ir sukurti misija grįsto strateginės komunikacijos valdymo vertinimo modelį, remiantis komunikacijos tobulumo ir organizacijos tobulumo kriterijais.

Projekto rezultatai: Pakelta mokslinė kvalifikaciją bei sukurta misija grįsto strateginės komunikacijos valdymo tobulumo vertinimo metodika.
Rezultatų sklaida 2 publikacijose su IF, 2 pranešimai tarptautinėse mokslinėse konferencijose, 1 mokslinė stažuotė.
Lietuvoje: Lietuvos Komunikacijos Asociacijos, ISM universitete, seminaruose viešo bei privataus sektoriaus organizacijų vadovams. Mokslinių tyrimų pasiektus rezultatus bus galima pritaikyti tarptautiniu mastu, sukurta misija grįsto strateginės komunikacijos valdymo vertinimo metodika galės būti naudojama tolimesniems moksliniams tyrimams, konkretiems sprendimams priimti įmonių lygmenyje, taip pat įneš indėlį plėtojant aukštojo mokslo programų turinį ir vadovų švietimo programas naujausiomis įžvalgomis, taip prisidedant prie organizacijos valdymo tobulumo ir komunikacijos valdymo profesijos kompetencijų kėlimui.

Finansuojama: Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto ,,Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išeklių potencialo didinimas“  09.3.3-LMT-K-712 priemonės „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“